Ana Sayfa Siyaset Mehmet Moğal Ak Parti İlçe Başkanlığına Asaletten Atandı.

Mehmet Moğal Ak Parti İlçe Başkanlığına Asaletten Atandı.

Şanlıurfa Eyyübiye ak parti ilçe başkalığı görevini vekaletten başarılı bir şekilde yürüten ve halkın gönlünde taht kuran Mehmet Moğal eyyübiye ilçe başkanlığına asaletten atandı.

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2019 Çarşamba 12:05
Mehmet Moğal Ak Parti İlçe Başkanlığına Asaletten Atandı.

31 mart 2019 yerel seçimlerinde kapı kapı dolaşarak sıkılmadık el bırakmayan Mehmet moğal Eyyübiyenin çok başarılı bir seçim geçirmesinde  pay sahibi olan Mehmet moğal halkın sevgisini kazanmış ve yaptığı çalışmalarla takdir toplamıştı.

Bayrağı daha ileri taşımak boynumuzun borcu

Kendisini bu göreve layık gören AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile parti büyüklerine teşekkür ettiğini belirten AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, “Beni bu göreve layık görenleri utandırmayacağım. Biz zaten AK Partinin kuruluşundan beri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyiz ve AK Partiyi destekliyoruz. Şanlıurfa’mızın Eyyübiye ilçesinde de vatandaşlarımızın geneli ile her zaman hemhal oluyoruz, sorunlarını, taleplerini dinliyoruz. Vekâleten yürüttüğüm İlçe Başkanlığı görevim sırasında da üzerime düşeni yapıyordum. Bu andan itibaren çok daha fazla çalışarak Parti büyüklerimize layık olmaya çalışacağım. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalmadık kapı bırakmayacağız. Hele bu seçim döneminde Belediye Başkan adayımızla hiç durmadan çalışıyoruz, çalışacağız. Kısaca Hem yerelde hem genelde bayrağı daha ileri taşımak boynumuzun borcudur” dedi.

Ayrım yapmadan da hizmet edeceğiz

Ülkenin çok büyük badireler atlattığını hatırlatan AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, “Bu millet çok necip bir millet ki, oynanan oyunları hep boşa çıkarmıştır. Bölgemizde de bizleri ayrıştırmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğimiz gibi ayrım yapmadan da hizmet edeceğiz. Bu emaneti alarak daha yükseklere çıkarmak boynumuzun borcudur” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Parti'den Şanlıurfa'ya sürpriz ziyaret!

AK Parti'den Şanlıurfa'ya sürpriz ziyaret!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık