Ana Sayfa Gündem Beyazgül, Viranşehir’deki çalışmaları denetledi

Beyazgül, Viranşehir’deki çalışmaları denetledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ilçe ziyaretleri kapsamında Viranşehir'deki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 15 Kasım 2019 Cuma 15:29
Beyazgül, Viranşehir’deki çalışmaları denetledi

Kent merkezi, ilçeler ve kırsal mahallelerde yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçesinde Hal Pazarı yolu, Hürriyet Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Kışla Caddesi, Satıcık-Elbeğendi ve sanayi sitesindeki asfalt serim çalışmalarını tamamladı. Tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Viranşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Ekinci ve AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin eşlik etti.

BEYAZGÜL: EKSİK OLAN KÖYLERDEKİ ÇALIŞMALARIMIZI DEVAM ETTİRECEĞİZ

Asfalt çalışmalarını inceledikten sonra açıklamada bulunan Beyazgül, “Viranşehir ilçemizi ziyarete geldik. Hizmet zamanı olduğu için yaptığımız çalışmaları yerinde görelim, inceleyelim, ilçemiz için daha neler yapabiliriz diye AK Parti İl Başkanımız Bahattin Yıldız, Viranşehir İlçe Belediye Başkanımız Salih Ekinci ve Viranşehir İlçe Başkanımız Ali Tekin ile oturup istişarelerde bulunacağız. Halkımızın da taleplerini dinleyeceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak sathi asfalt yaptığımız El Beğendi’ye kadar devam eden grup yolumuz. Buradaki grup yolu tamamlandı. Viranşehir ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Eksik olan köylerimizde de aynı şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

‘ESNAFIMIZ VE SANAYİCİMİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ’

Beyazgül açıklamasının devamında, “Viranşehir küçük sanayi sitesindeyiz. İlçe Belediye Başkanımız Salih Ekinci bu konudaki taleplerini dile getirdiklerinde bizde sanayi sitemizdeki yolun asfaltlanması gerektiğini düşünerek çalışmalarımızı başlattık. Viranşehir Belediyesi de bağlantı yollarının parke taşı döşemesini yapıyor. Buradaki asfalt çalışmalarını yerinde inceledik. Viranşehir ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Esnafımız ve sanayicimiz bizim için çok önemlidir” diye konuştu.

BİHA

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Canlı hayvan pazarı hizmet vermeye başladı

Canlı hayvan pazarı hizmet vermeye başladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık