Ana Sayfa Kültür-Sanat Belediye Başkanından davet var: Eyyübiye seni çağırıyor

Belediye Başkanından davet var: Eyyübiye seni çağırıyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Ankara'da düzenlenen tanıtım günleri fuarına katılıp vatandaşları Eyyübiye'ye davet etti.

Giriş Tarihi: 1 Kasım 2019 Cuma 13:04
Belediye Başkanından davet var: Eyyübiye seni çağırıyor

4 gün sürecek olan Şanlıurfa Kültür, Turizm ve Lezzet Festivali Ankara'daki Alfa Altınpark Fuar Merkezinde dün düzenlenen açılış töreniyle start aldı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş da tanıtım günlerine katıldı. Eyyübiye standına ilgi gösteren vatandaşlara Eyyübiye'yi tanıtan materyaller hediye eden Başkan Kuş, ziyaretçileri tarihi, dini ve kültürel değerleriyle turizmin başkenti olarak gösterdikleri Eyyübiye'ye davet etti.

 Eyyübiye'nin her yönüyle önemli olduğunu belirten Başkan Kuş," Eyyübiye huzurun ve muhabbetin de başkentidir. Eyyübiye kendisini Ankara'da da gösterdi. Şu anda gördüğünüz gibi gerek Şanlıurfalı olup Ankara'da yaşayan gerekse diğer vatandaşlarımız Eyyübiye standımıza yoğun ilgi gösterdiler. Bu ilgi bizleri gerçekten çok mutlu etti. Eyyübiye'yi, Şanlıurfa'yı sadece Türkiye'ye değil dünyaya tanıtmamız lazım. İnşallah el birliğiyle ilimizi tanıtma noktasında güzel çalışmalara imza atmaya hep birlikte devam ederiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ile 3 merkez İlçe el ele vererek ve tabiki diğer ilçelerimizle birlikte ilimizi dünyaya tanıtıp, inşallah ilimize daha fazla sayıda turist gelmesini sağlarız. İlimize gerçekleşecek turist akını ekonomi olarak kentimize geri dönecektir. Burada da en çok esnafımız faydalanacaktır. Biz bunun çabası içindeyiz. İnşallah el birliğiyle ilimizi tanıtmaya devam edeceğiz" dedi.

 

BİHA

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kuş’tan Nemrud’un tahtı ile ilgili flaş açıklama!

Kuş’tan Nemrud’un tahtı ile ilgili flaş açıklama!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık