Ana Sayfa Gündem Baydilli, Karaköprü'nün sorunlarını inceledi

Baydilli, Karaköprü'nün sorunlarını inceledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki sorunları inceliyor ve gerekli çalışmaların yapılması konusunda talimat veriyor.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2019 Salı 08:34
Baydilli, Karaköprü'nün sorunlarını inceledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sahada sorunları yerinde incelemeye devam ediyor. Baydilli özellikle beyaz masa ve sosyal medya yoluyla vatandaşların ilettiği şikayetleri takip ederek inceleme yapıyor.Akpiyar mahallesinde gerçekleştirilen çalışmaları ve gelen şikayetleri teknik ekibiyle birlikte inceleyen Baydilli, sorunların giderilmesi için ilgili ekiplere talimat veriyor. Karaköprü'nün her geçen gün gelişmeye ve konutlaşmaya devam ettiği için bazı sorunların yaşanabileceğine dikkat çeken Baydilli, bu sorunların hızlıca çözülmesi için ekiplerin gece gündüz çalışma içerisinde olduğunu dile getirdi.

 Baydilli, "Biz vatandaşlarımızın gerek sosyal medya aracılığıyla gerek beyaz masadan gerekse bizzat bize ilettiği sorunların takipçisi oluyoruz ve çözümü için uğraşıyoruz. Bugün de bu sorunlardan bazılarını yerinde inceledik ve en kısa sürede nasıl sorunu giderebiliriz diye ekibimizle istişarelerde bulunduk. İnşaat sahası olan bir ilçede olduğumuz için mutlaka sorunlar yaşanabiliyor ancak biz bunları gidermek için çalışmaya devam ediyoruz. Sabır gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Baydilli, incelemeler sırasında yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

BİHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Canlı hayvan pazarı hizmet vermeye başladı

Canlı hayvan pazarı hizmet vermeye başladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık